Akbank Şekerpınar’da

8 06 2010

Akbank Şekerpınar’daki hizmet binasını tamamlayarak faaliyete geçti

Untitled-3
Akbank yaptığı özel durum açıklamasında, bankanın Gebze Şekerpınar’da, operasyonel birimlerini konumlandırılacağı hizmet binası inşaatının tamamlandığını, söz konusu hizmet binasında faaliyete başlandığını belirtti.

Toplam 125 milyon TL tutarında ve Koray  inşaat tarafından yapılan merkez, toplam 7 futbol sahası büyüklüğündeki  52 bin 300 metrekare kapalı alanda 6 katlı binadan oluşacak. Akbank Bankacılık Merkezi, yaklaşık 5 bin kişinin çalışabileceği bir kapasiteye sahip olacak. Merkezde, ilk aşamada, Akbank Operasyon Merkezi’nin yanı sıra Bilgi Teknolojileri iş birimi ile destek ekipleri faaliyet gösterecek. Merkezde ayrıca çalışanların her türlü günlük ihtiyacını karşılayacak fitness center, market, cafe, kuru temizleme, lostra, doktor, eczane, posta ofisi ve kurye gibi birçok hizmet sunulacak.

İletişim Bilgileri

Adres:Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. Dereli Sokak No:1 Şekerpınar / KOCAELİ

Tel:0 262 686 00 00

Proje Tanıtımı

İstanbul’un Anadolu yakasında ve merkeze  35 km uzaklıktaki Çayırova/Kocaeli mevkiinde inşa edilmiştir. ABC Binası toplam 75,486 m² arazi üzerinde planlanmıştır. Projenin tamamı 185.000 m² kapalı alanı kapsamakta olup, birinci etapta 55,000 m²’lik kısmı inşa edilmiş ve hizmete açılmıştır.
Yapının tüm kosept ve tüm uygulama proje çalışmaları; konusunda uzman kuruluşlar olan S.O.M. (Skidmore, Owings & Merrill. LLP – USA ) ve Türkiye’den danışman firmalar olarak Dizayn Grup ve Paralel 41 ekiplerinin ortak çalışmalarıyla gerçekleştirilmiştir.
Yapının tamamı 5 ofis katı ve 1 bodrum kattan müteşekkil olup, içinde  çağrı merkezi, ofis alanları, sosyal alanlar, kafeterya ve restaurant, özel kullanım alanları ve  banka destek üniteleri vb. fonksiyonları kapsamaktadır.


İşlemler

Bilgi

6 responses

8 03 2016
mustafa özen

istanbul atışalanı şubenizden sahte kimlik kullanılarak adıma 15 000 tl kredi çekilmiştir.gerekli işlemleri yaparak mağduriyetimin giderilmesini talep eder. beni bu kadar zor durumda bırakan sahtekar şahıs ve çalışanınız hakkında yasal işlemlerin biran önce başlamasını rica ederim. mustafa özen

18 07 2014
evciye047

KENDİ İŞİNİ KENDİN YAPSANA BAŞKASINA NİYE YALVARIYORSUN KORKAK TAVUK ÖDELEKK :))

25 07 2013
ismi lazım değil

bu numara akbank a ait değil…

19 12 2012
Hüseyin Oğan

19.12.2012 günü saat 12,45 te İzmir Şubesine gittim. Çalışan görevliler İzmir Şubesi çalışma bölümünün numarataj makinasının yanındaki bölmede toplu olarak yemek yiyorlardı.İçlerinden bir tanesi
“yemek zamanı,mesai saat 13 te başlıyor” diyerek beni geri çevirdiler.
Banka kapısında şube mesai saatının 09 – 17.00 olarak yazılı olmasına karşın,mesalermi değiştirildi,yoksa personeliniz keyfi mi davranıyor?
Lütfen araştırırsanız sevinirim.

21 10 2011
Ali Rıza

Sayın ilgili;

Akbank Bankacılık Merkezi telefon numarasını 0 262 686 00 00 olarak değiştirmenizi rica ederim.

15 08 2012
Ibrahim Gokdemir

akbank güvenlik şirketi de calişan tarafından aptülah şahıs taravından tehtit küvür hakaret edip şahsıma gonelik fiziksel piskolşik tehti gapıldı bü şahsın gerkilenin yapılmasını arzederim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: