Bank Asya Siirt Şubesi açıldı

23 10 2010

Bank Asya, yurt çapındaki hizmet ağına Siirt Şubesi’ni de ekledi.

Bahçelievler Mahallesi Hazreti Fakirullah Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Bank Asya Siirt Şubesi’nin açılışı nedeniyle düzenlenen törene; Vali Musa Çolak, Bank Asya Genel Müdürü Cemil Özdemir ve Bank Asya üst düzey yöneticileri yanında kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve diğer davetliler katıldı.
Törende konuşan Bank Asya Genel Müdürü Cemil Özdemir, Bank Asya’nın Türkiye’nin 13. büyük bankası konumuna geldiğini söyledi. Özdemir, katılım bankacılığının üretici ve girişimci için en güvenli ve en iyi büyüme reçetesi olduğuna değinerek Bank Asya’nın en kritik zamanlarda bile işletmelere desteğini ve reel ekonomiye katkısını sürdürdüğünü ifade etti.

bankasyaac2bankasyaac1

Bank Asya Siirt Şubesi Müdürü Murat Kelekçi ise, bölgede istihdama ve gelişime açık firmalara destek vereceklerini kaydetti. Kelekçi, amaçlarının bireysel ve ticari bankacılık alanlarında öncü projelere imza atarak Siirt ekonomisine katkıda bulunmak olduğunu vurguladı.
Siirt Valisi Musa Çolak da, Siirt’te 18 banka şubesinin olmasının ekonominin iyiye doğru gittiğini gösterdiğini ifade etti.
Daha sonra banka şubesinin açılışı Maksut Erden’in dualarıyla yapıldı. Açılışta, Vali Çolak, Bank Asya Genel Müdürü Özdemir’e adının yazıldığı Siirt tiftik battaniyesi hediye etti.

Siirt Şubesi

Bahçelievler Mah. Hazreti Fakirullah Cad. No :115/A SİİRT
0484 223 10 51
0484 223 10 61

(CİHAN)


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: