TEB Gönen şubesi açıldı

27 01 2012

XNBXZYenilikçi ürün ve hizmetlere attığı imza ile bireysel, işletme ve tarım bankacılığında farklılaşan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Gönen İlçesi’nde şube açtı.

enilikçi ürün ve hizmetlere attığı imza ile bireysel, işletme ve tarım bankacılığında farklılaşan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Gönen İlçesi’nde şube açtı.

Türkiye Ekonomi Bankası Gönen Şubesi, 9 Ocak Pazartesi günü Atatürk Caddesi Çarşı Camii karşısında, hizmet vermeye başladı. TEB Gönen şubesi 9 Ocak  Pazartesi gününden itibaren tarım alanında uzman Ahmet Eskintan’ın şube müdürlüğünde ,ilçe halkına yenilikçi ve öncelikli bir banka olarak hizmet vermeye başladı. TEB Gönen şubesinin Pazartesi günkü açılışına Tarım Bölge Satış Yöneticisi Özkan Özdamar,Bireysel Bankacılık Bölge Satış Yöneticisi Utku Güney,İnsan Kaynakları Bölge Yöneticisi Pınar Babaoğlu Ergin katılarak,Gönen Şube Müdürü Ahmet Eskintan’ı yalnız bırakmayarak mutluluğuna ortak oldular.

Türkiye Ekonomi Bankası Gönen Şubesinin de açılmasıyla Gönen’de hizmet veren banka şube sayısı on bire  yükseldi. Çiftçilere yönelik harman  kart ve sunduğu tarım kredileri ile bir çok bölgede önemli projeler  ve yatırımlar sağlayan TEB,esnafa yönelik nakit ve gayri nakit kredilerle bireysel bankacılık  ve işletme bankacılığında da iddialı olduğunu belirtiyor.

Şube Müdürü Ahmet Eskintan’a hayırlı olsun ziyareti sırasında yaptığımız söyleşi de şunları söyledi; Gönen’e hizmet için geldik. İlçemize faydalı olacağımızı umuyorum. Ülkemizin Bankacılık dalında yükselen değeri Türkiye Ekonomi Bankası olarak Gönenlilere hizmet ve yeniliklerimizi sunmak için bulunmaktayız.

Müşterilerimiz tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Şube Müdürü Eskintan; “Gönenli vatandaşlarımızın da desteğiyle iyi işler yapacağımızı umuyorum. Bunun için elimizden gelen bütün çalışma ve gayreti mesai arkadaşlarımla beraber göstereceğiz.

Tarım ve hayvancılığı destekleyen bir banka olduklarını ifade eden Eskintan, bankanın açılmasıyla Gönen’de gelecekte güzel günlerin yaşanacağını söyledi.Eskintan, Bu duygu ve düşüncelerle bütün Gönenli vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

  Editör : Yüksel Şen


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: