Bankacılık Şubesine inek ve tavuk girdi!

6 01 2013

 

1733_7217065

Tarım temalı ilk şube
GÖKHAN Sun Tarım Plus adını verdikleri özel temalı içinde inek ve tavuk maketlerinin yer aldığı şubelerin ilkini Adapazar’ı Hendek’te açtıkları bilgisini verdi. Sun, bankanın bu alanda başlatacağı yeni atağın ayrıntılarını da Denizbank’ın ilk özel konsept Tarım Plus şubesinde Hürriyet’e anlattı.

Denizbank’ın 250 şubede tarım bankacılığı yaptığını belirten Sun, kurumsal mimari ve marka geliştirme alanında faaliyet gösteren ‘SKM Projects +’ ile işbirliği yaparak Tarım Plus şubelerini geliştirdiklerini söyledi. Sun, özellikle hayvancılık, süt hayvancılığı, bodur meyvecilik ve seracılık alanındaki yatırımlara destek verecekleri Tarım Plus şubelerinin ilk etapta Antalya, İzmir, Konya ve Şanlıurfa’da açılacağını kaydederek, “Bunları daha sonra 10’a çıkaracağız” dedi.  Denizbank’ın sadece 15-16 yıllık bir geçmişi olduğunu, 2003’te Tarişbank’ı bünyesine kattıktan sonra da tarım bankacılığına odaklanmaya başladıklarını söyleyen Sun, bugün tarım bankacılığı için özel konsept şubeler hazırlayacak kadar bu alanda uzmanlaştıklarının altını çizdi.
Banka şubesine vitrin koyduk
DENİZBANK’ın tarıma özel olarak odaklanan ‘Tarım Plus’ şubelerinin konseptini geliştiren SKM Projects + Kurucu Ortağı Mimar Hakan Sekmen projeyle ilgili şu detayları anlattı: “Tarım Plus şubesinin konseptini oluştururken buranın bir deneyim merkezi olduğu gerçeğinden hareket ettik. Fiziki ortamı tarım bankacılığı ile ilgili hizmetlerin alınabileceği bir şube olduğunu gösteren simgelerle oluşturduk. Buranın Denizbank yazılı olmadan da Denizbank şubesi olduğunu anlatan simgeler koyduk. Kaptan köşkü tasarımı ile Denizbank algısı yaratmayı hedefledik. Müşterinin kalbine dokunmak için ise, tarım sektörüne ilişkin simgeler olan inekleri, meyve ağaçlarını ve takvukları şubenin girişine yerleştirdik.Şubeye tıpkı perakende sektöründe olduğu  gibi bir vitrin koyduk.”
Read more: http://www.finansgundem.com/haber/subesine-inek-ve-tavuk-girdi/320325#ixzz2HCfifyYg


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: